MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 13592412
nr 1359 2412
Karmstol
1930-tal, skinn/rotting
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 9 november 2020
kl 19:27:38
600 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr